3M VHB 5952 Juoda Sunkiųjų Montavimo Juosta dvipusės Lipnios Akrilo Putų Juosta 8mmx3Mx1.1mm

3M VHB 5952 Juoda Sunkiųjų Montavimo Juosta dvipusės Lipnios Akrilo Putų Juosta 8mmx3Mx1.1mm

3M VHB 5952 Juoda Sunkiųjų Montavimo Juosta dvipusės Lipnios Akrilo Putų Juosta 8mmx3Mx1.1mm

 • Kategorija: lizdo
 • Produkto Kodas : w132
 • Prieinamumas : Yra sandėlyje
 • €4.82

  €5.06

Šiame aukcione yra 8mm pločio*3 Metrų, ilgis 3M VHB 5952 dvipusės Juostos Gamintojas: 3M Modelis: 5952 VHB:Labai Aukštas Obligacijų Klijų Užtrauktuku Spalva: Juoda Plotis:8mm Ilgis: 3 Metrai Storis:1,1 mm Temperatūra Resistanc : Minutės Valandų 300°F(149°C) / Dienų, Savaičių, 200°C(93°C)

Aprašymas

Greitai ir lengvai naudojamas nuolatinis išlyginimo metodas suteikia didelį tvirtumą ir ilgaamžiškumas Beveik nematomas tvirtinimas apsaugo paviršių sklandžiai Gali pakeisti mechaninio tvirtinimo (kniedės, suvirinimas, varžtų) ar skystų klijų Juoda, 0.045 į (1.1 mm), modifikuotas akrilo klijais ir labai atitinkanti pati akrilo puta obligacijų įvairių substratų, įskaitant milteliniu dažai ir nereguliarus paviršiaus

Rekomenduojamos Programos

Dekoratyvinė medžiaga ir apdailos Iškabos ir logotipai Elektroninių ekranų Skydo rėmo Stiffener į skydelis

Kaip naudoti šį juostos?

Švarus :didžiausios sukibimo stiprį,paviršius turi būti švarus, sausas, lygus, neturi jokių rūdžių ir taršos naftos produktais.Tipiškas tirpikliais yra heptanas ar izopropilo alkoholis.

Slėgis : Spaudimas klijų ir paviršius gali padėti pagerinti sukibimo stiprį,voleliu arba plokštelės gali būti naudojamas.

Laikas : Po naudojimo, obligacijų stiprumo bus padidinti, kaip lipnios srautai į paviršių.Kambario temperatūroje maždaug 50% galutinio sukibimo stiprį, bus pasiekti po 20 minučių, 90%, po 24 hoursand 100% po 72 valandų.

Temperatūra :Idealus taikymo temperatūra yra 70°F iki 100°F (21degree dagtį į 38degree celsijaus).Darbinė temperatūra neturėtų būti žemesnė nei 10 laipsnių celsijaus temperatūra yra per žema, bus išgydyti laiko ilgiau.Jei temperatūra yra per žema, perkelti medžiagos ir lipnia juosta į šiltą patalpos sandėliavimui arba šildymo gydymas.

Q. kiek procentų galutinio sukibimo stiprį, ar galiu tikėtis, kad iš karto po naudojimo?Po 24 valandų?Po 72 valandų?

A.Iš karto po paraiškos pateikimo, apie 60% obligacijų jėga yra pasiekiama.Kaip klijų ir toliau šlapias-iš paviršiaus, galite tikėtis obligacijų būti apie 75% - 80%, po 24 valandų.Po 72 valandų, 95%+ obligacijų jėga yra pasiekiama.Obligacijų bus ir toliau kurti su laiku.

Q. Yra juosta tirpiklis atsparus?

A. Taip, 3M akrilo putų juostos yra atsparus labiausiai paplitusių automobilių tirpikliai, pavyzdžiui, benzinas, dyzelinis kuras, plovimo tirpikliu ir kt.Tirpiklis varža yra funkcija tipo tirpiklyje, veikimo laikas ir temperatūra.

Kodėl diskusijose nėra juosta jaustis lipni?

A. 3M aukštos kokybės akrilo klijai linkę būti tvirtas ir sausas paliesti.Jie yra suprojektuoti, kad obligacijų medžiagų, išskyrus odą.Į lipniosios medžiagos, naudojami yra sukurta siekiant suteikti optimalų našumą ir sukibimas su automobilių substratai ir komponentai.Natūralių aliejų ir drėgmės iš odos gali skirtis nuo asmens, ir tai gali paveikti "nykščio skundas" 3M Akrilo Putų Juosta.Vienam asmeniui juosta gali jaustis labai lipni ir į kitą, jis gali jaustis daug mažiau lipni liesti.Skirtumas "nykščio skundas" yra variantas 2 atskirų odos paviršių, nėra klijų.

Q. dalis yra ne prilipęs prie transporto priemonės.Kas gali būti negerai?

A. Vietovėse tirti, už prastas sukibimas arba veikla apima: Patikrinkite paviršiaus užterštumo.Substratai turi būti švarus ir be jokių teršalų.Tai yra labiausiai paplitusi priežastis, dėl prasto sukibimo.Patikrinkite paviršiaus rungtynės.Yra du paviršiai būtų sukibę geros rungtynės?Patikrinkite, ar tinkamai taikomas slėgis ir drėgnas-out.Patikrinkite, ar atgal komponentas lygumo.Patikrinkite įdiegimo procesą, tinkamas procedūras.

Žymos: 3m turas, juosta vhb, 3m lipnios dvipusės juostos, 3m lipdukas, 3m dvipusės, lipnios juostos, 3m, 3m juoda, 3m vhb, 3m 5952.


 • spalva: juoda
 • Aukštos Temperatūros Atsispirti: Taip
 • Lipnios Juostos Tipas: Dvipusės Juostos
 • Modelio Numeris: 5952
 • Storis: 1,1 mm
 • Tipas: Lipnios Juostos
 • Plotis: 8mm

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good