Karšto Pardavimo Kinijos Fuxi Zhongni Guqin 7 Stygos Senovės Zither Suaugusiųjų/Vaikų Pradedantiesiems Praktikos Guqin Rankų Darbo Muzikos

Karšto Pardavimo Kinijos Fuxi Zhongni Guqin 7 Stygos Senovės Zither Suaugusiųjų/Vaikų Pradedantiesiems Praktikos Guqin Rankų Darbo Muzikos

Karšto Pardavimo Kinijos Fuxi Zhongni Guqin 7 Stygos Senovės Zither Suaugusiųjų/Vaikų Pradedantiesiems Praktikos Guqin Rankų Darbo Muzikos

  • €209.64

    €243.77

Guqin, taip pat žinomas kaip Yaoqin, Yuqin, ir lyra, yra žinoma, senovėje, kaip Čin.Šiais laikais jis buvo naudojamas atskirti Čin ir Vakarų muzikos instrumentai.Taigi, žodis "Senovės" yra įtraukta ir tai vadinama Guqin.Guqin yra seniausia tradicinė nupeštos priemonė Kinijoje.Jis yra lobis Kinijos kultūra ir atstovas žodinio ir nematerialaus paveldo žmonijai.Jis sakė, kad primityvūs laikai, Geltonasis Imperatorius sukurtas pirmasis guqin, kurie buvo išplatinti per Vakarų Džou Dinastija ir grojo su apsauginių priemonių, tokių kaip Thor ir Būgnas.Yra daugiau kaip 2 400 metų fizinių objektų iškasti iš kapo Zenghouyi į Kinija Provincijoje.Nuo Tang ir Song dinastijos, senovės guqin parduotuvių buvo priimtas.Iš Šiaurės ir Pietų Dinastijos kad Čing Dinastija, ten buvo daugiau negu vienas šimtas rūšių klavesinus, 3000 vienetų, bei melodija, ir daug literatūros apie kunigus, pianinai, pianinai ir fortepijonai.Turtingumą šie ir toliau yra didžiausias tarp Kinijos muzikos instrumentus.Per Sui ir Tang Dinastijos, Guqin taip pat buvo pristatytas į Rytų Azijoje ir buvo paveldėtas ir perduodamas į tradicinę kultūrą iš šių šalių.Šiais laikais, kartu su Kinijos liaudies pėdsakus visame pasaulyje, jie tapo simboliu rytų kultūros protus Vakariečiai.

100% Brand New

Aukštųjų technologijų, pažangios Guqin jaustis, aukščiausios kokybės garsą, low-end kainos.

Apie Dydis: ilgis 123 cm, pečių plotis 22 cm, uodegos plotis: 15 cm, 5 cm storio, dydžio ilgis 112 cm.

Stilius: Fuxi,ZhongNi,HunDun,Fengshi

Medžiagos: senas Paulownia

Technologijos: tradicinis vadovas bauda pjaustyti

Dažų Padanga: Gava juoda lakuota plius lukštų milteliai ir elnio ragų cream dėvėti laisvus per Guqin

Filmas: natūralų nusidėvėjimą laku (gamtinės lakas didelis kietumas, atsparumas dilimui, aukštos temperatūros poveikiui, korozijai, kai žaidžia portamento string nuolatinio kontakto su paviršiumi, nagų ir fortepijonui, fortepijonas paviršiaus, aukštos kietumas gamtinės lakas apsaugo paviršių fortepijonui nėra linkę įbrėžimų )

Stilius: aptakus ir elegantiškas, klasikinio didvyrišką dvasią, suteikia daug aukštos kokybės reputaciją Draugų Guqin.

Pakuotė:

1*Guqin(Kinų Zither)

1*vienas maišas

1*valymas audinys ir kt.

Dėl pristatymo būdą: aš rekomenduoju "Fedex" IP, tai užtruks apie 7-15 dienų gausite pakuotės po organizuoti pristatymo!Nors papildomas siuntimo išlaidas, turi būti mokama, Fedex IP gali būti pristatomi greitai ir saugiai.

'

Žymos: guzheng priemonė, paulownia augalų, guzheng, smuikas, kinijos priemonė, motociklas yamaha virago 535, guqin, jason bat, paulownia, guqin pikapas.


  • Korpuso Medžiaga: Likimo Paulownia Medienos
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: S7
  • Prekės Pavadinimas: JLM JASON LEE MUZIKA
Kabakov Ds 2020-12-26

Good value for the money paid. It is not a top quality instrument but good for beginners. Tuner and a book included. Both in Chienese.

Seryojka27 2020-10-13

The guqin is perfect. Look really nice. Shipping is at reasonable speed. The lubricate (free gift) was not able to ship because of US border custom restriction. No smell. Look clean when I first look. The bag has a vintage look.

Zayka12rus 2020-10-05

Great seller, beautifull items, real professional music instrument, great price, fast shipping, absolute perfect ,,,,, thanks !!! ++

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good