BPW. stilius, slider dizaino 3D stiklo šakelių, 3d2039

BPW. stilius, slider dizaino 3D stiklo šakelių, 3d2039

BPW. stilius, slider dizaino 3D stiklo šakelių, 3d2039

  • €1.36


Trimatis slankmačiai su kristalų poveikį, stiklo poveikis gali būti padėtas ant bet kokio fono lako.Piešiniai išlieka ryškios ir aiškios, pagal bet kokia danga (viršuje arba skaidriu laku).filmas apie slankmačiai yra skaidri, balta pagrindo yra tik raštuotas.

Bendrosios Instrukcijos.Kaip naudoti

1. paruošti nagai vaizdo naudojimas: paviršius yra dehidratuoti, paprastai taikomos fone lako 2. pasirinkti tinkamą nagų plotis vaizdų iš rinkinio.Jeigu paveikslėlis yra per didelis, jums gali kirpti krašto 3. paspaudę paveiksliuką šiltu vandeniu 10-15 sekundžių (arba ant drėgno medvilninio tampono), taigi aktyvavimas lipnus sluoksnis 4. perkelti vaizdą iš popieriaus vežėjas paviršiaus nagų klijai puse žemyn (plėšimo metodas) 5. sklandžiai modelis, išspaudimo (ekstruzijos) lieka oro ir vandens, sausas.Svarbu, kad trauktis iš krašto odelės ir pusės volai 0,5-1mm, palikti erdvės uždarymo

6. padengti nagus su tvirtinimo viršuje danga ir, jei norite papuošti cirkonio, sultinys arba blizgančiais

Atkreipkite dėmesį, kad siuntimo mokama tik vieną kartą už vieną produktą!Visi šie dalykai per viena, kad iš mūsų parduotuvės, bus įtrauktos į vieną siuntą.Kai užsakymą, pristatymo visi šie produktai bus nulis.

Žymos: 2 dalių komplektas qipao, 55mm25mm splitter, anime suknelių rinkinys, 2017 7 atveju nuotrauka, 55pc varžtas vairuotojas, 24mm harmonijos kamuolys, 55mm rato stebulė vw, 110v mini hot pot, 5cm kvadratinis veidrodis.


  • Prekės Pavadinimas: BPW.stilius
Ronroyle 2020-09-06

Интересные

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good