VISOS SEO PASLAUGOS


Rinkos raktinių žodžių tyrimas

Raktinių žodžių tyrimai yra bet kurio internetinės rinkodaros plano pagrindas.
Tyrinėdami raktinius žodžius, galime geriau suprasti, kokia yra tam tikrų raktinių žodžių paklausa ir kaip sunku būtų konkuruoti dėl šių terminų natūralios paieškos rezultatuose. Rinkos raktinių žodžių tyrimas yra ne tik didelė paieškos sistemų optimizavimo dalis, bet ir pagrindinis turinio rinkodaros elementas. Norėdami būti matomi tikslinei auditorijai, turite naudoti tinkamus raktinius žodžius - idealiu atveju tuos pačius, kuriuos jie įveda paieškos lauke.

SEO auditas

SEO auditas yra standartinė bet kurios svetainės procedūra, kurios metu patikrinama Jūsų web svetainės būklė. SEO auditas yra atspirties taškas, nuo kurio prasideda interneto svetainės optimizavimas. Atliksiu vidinį ir išorinį SEO auditą, po kurio sužinosite, kas negerai ir ką reikia patobulinti Jūsų web svetainėje.

SEO straipsniai

SEO straipsniai, kuriuose yra raktinių žodžių, yra puikus būdas padidinti Jūsų internetinės svetainės reitingą ir, svarbiausia, gauti atgalines nuorodas. Sukursiu SEO straipsnius Jūsų verslui ar paslaugoms pagal esminius rinkos raktinius žodžius ir išplatinsiu įvairiuose SEO straipsnių portaluose.

Socialiniai tinklai - marketingas bei Facebook puslapio priežiūra

"Facebook", "Twitter", "Instagram" ir daugelis kitų socialinių tinklų yra tiesiog kasdienio gyvenimo dalis. Socialiniai tinklai yra vienas iš būdų reklamuoti Jūsų verslą ar prekės ženklą ir prasmingai kalbėtis su gerbėjais, sekėjais ir būsimais klientais. Sukursiu paskyrą(as) socialiniuose tinkluose bei pasirūpinsiu reklamos sklaida pagal Jūsų poreikius.

Reprezentacinė web svetainė

Sukursiu Jūsų verslą ar paslaugą pristatančia interneto svetainę. Web svetainė bus sukurta pagal Jūsų poreikius ir norimą dizainą, o jei neturite vizijos kaip turėtų atrodyti Jūsų web svetainė, pasiūlysiu tinkamiausią sprendimą, atsižvelgdama į konkurentų puslapius.

Minimalaus grafinio dizaino paslaugos

Atvirukai,plakatai, skrajutės,vizitinės kortelės, pranešimai, sertifikatai, infografika, meniu ir kt. pagal Jūsų poreikius.

SEO PROJEKTAS


Pilnas Jūsų internetinio puslapio SEO projektas:
SEO auditas

  • Google analytics kodas (leis stebėti lankomumą ir analizuoti įvairius svetainės rodiklius);
  • WebMaster tools (meta žymė leidžia gauti pranešimus tieisiai iš Google,galima nuolat stebėti internetinio puslapio situaciją);
  • Integracija su socialiniais tinklais ir pan.;
  • Jūsų web puslapio meta įrašai;
  • Top vietų tikrinimas;
  • Site maps;

Po SEO audito galima kalbėti apie svetainės būklę, ką reikėtų tobulinti ar perdaryti.

Rinkos raktinių žodžių tyrimas (Google AdWords raktinių žodžių tyrimo priemonė);
Rinkos raktinių žodžių tyrimas reikalingas ruošiant interneto svetainei web tekstus bei meta įrašus. Šio tyrimo rezultatai naudojami visame SEO projekte.
Internetinės svetainės tekstai (web svetainės išorei, vidiniams moduliams, SEM ir SEO marketingo etapui ir pan. Svarbiausias dalykas - tekstų unikalumas.);
Meta modulių užpildymas tekstais ir raktiniais žodžiais;
Informacijos parengimas e-nuorodų katalogams (informacijos ir nuorodų talpinimas e-nuorodų portaluose);
SEO ir SEM marketingo veiksmų įgyvendinimas;

Pilno SEO projekto trukmė iki 5-6 savaičių. Tačiau reikia nepamiršti, kad Google algoritmai yra per daug sudėtingi, kad rezultatai būtų matomi iš kart. Net ir pats didžiausias profesionalas negali Jums garantuoti aukščiausios vietos paieškos sistemoje, žinoma toliau atliekant SEO optimizacijos veiksmus Jūsų svetainė tikrai pakils į Google top'us.