SEO PASLAUGŲ KAINA

SEO optimizacijos paslaugos kaina bei internetinės svetainės kaina kiekvienu atveju yra individualus procesas. Net ir tie, kurie dar niekada nesinaudojo šiomis paslaugomis, ko gero, yra girdėję, kad už šias paslaugas mokama skirtingai. Dažniausiai, taip yra todėl, kad SEO optimizacijos paslaugos kaina ar internetinės svetainės kūrimo kaina yra įtakojama daugybe veiksnių, kurie ir lemia kas kartą vis kitą pinigų sumą, skirtą atsiskaitymui už šią paslaugą. Štai keletas veiksnių, kurie įtakoja paslaugų kainas:
SVETAINĖS APIMTIS
Kainą lemia Jūsų svetainės dydis ir sudėtingumas. Natūralu, kad SEO optimizacijos kaina skirsis paprastos, 4-5 vidinius puslapius turinčios, internetinės svetainės nuo elektroninės parduotuvės su šimtais ar tūkstančiais prekių.
SVETAINĖS KOKYBĖ
SEO kaina yra įtakojama tokio niuanso ,kaip svetainės vidinis SEO.
KONKURENCINGUMAS
SEO optimizavimo paslaugos kaina taip pat priklauso nuo to, kokia veikla užsiima įmonė ir kokio konkurencingumo yra svarbiausi raktažodžiai, kurie figūruos, kai bus atliekami SEO optimizavimo darbai. Taip pat svarbus veiksnys konkurentų įdirbis.
ESAMA POZICIJA
SEO  kaina taip pat priklauso kokią poziciją šiuo metu svetainė užima Google paieškos sistemoje ir kokius tikslus norėsite kelti rezultatams.
SEO optimizavimo paslauga susideda iš vidinio SEO ir išorinio SEO. Dažniausiai pasitaikanti klaida, kai atliekama išorinio SEO paslauga, nesutvarkius vidinio SEO. Todėl, kad būtų rezultatai šią paslaugą teikiu kaip vieną.
Bet kokiu atveju prieš dirbdama, išanalizuosiu web puslapį, pagal išvardintus punktus. Atlikusi tai, galėsime aptarti SEO paslaugų kainą būtent Jūsų puslapiui.

SEO PASLAUGŲ TRUKMĖ
SEO optimizacija yra gana ilgas procesas, kurio metu atliekami tam tikri veiksmai ir pakeitimai, vedantys prie pagrindinio tikslo - padidinti organinį (natūralų) interneto svetainės lankytojų skaičių. Todėl rezultato čia ir dabar tikėtis neverta. Rezultatų trukmė dažnai priklauso taip pat nuo aukščiau išvardintų priežasčių. Tačiau visas gėris slypi tame, kad jau pradėjus vykdyti SEO optimizaciją, padidėja lankytojų srautai į Jūsų web svetainę , ko pasekoje didėja pardavimai bei žinomumas. Kitas labai svarbus punktas - kai pagaliau atsiduriate Google Top'e , rezultatai išlieka ilgam, ir Jums nereikia pirkti AdWords reklamų už dideles pinigų sumas, o SEO kaina palyginus su perkama reklama nėra didelė.

ATSISKAITYMAS UŽ PASLAUGAS
Visais paslaugų teikimo atvejais pasirašomos sutartys. Įgyvendinant pilną SEO projektą, mokama už pirminę projekto dalį, kurią sudaro:
  1. SEO auditas (vidinis ir išorinis). Pagal duotas rekomendacijas Jūsų internetinės svetainės programuotojas atliks web tvarkymą. Jeigu svetainė pirkta profesionalioje web agentūroje,to neprireiks, svetainė jau būna sutvarkyta;
  2. Rinkos raktinių žodžių tyrimas;
  3. Web tekstai (remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimu). Tekstai kuriami pagal poreikį, jei svetainėje tekstai yra, jie tiesiog sutvarkomi pagal SEO metodus.
  4. Sukuriami arba sutvarkomi meta įrašai ( meta įrašai svetainės viduje turi sutapti su svetainės tekstais);
  5. Informacija apie svetainę sukeliama į E-nuorodų portalus;

SEO marketingo paslauga užsakoma atskirai, pagal Jūsų poreikį (kaina mėnesiui):
 1. Tekstai, vizualiniai maketai, plakatai, infografika, kurie įkeliami į įvairias interneto platformas - socialinius tinklus, skelbimų portalus ir lentas, forumus, apklausų platformas, seo straipsnių platformas.
  2. Jeigu turite savo klientų sąrašus sukuriami naujienlaiškiai, e-knygos verslui, reprezentaciniai filmukai;
Užsakydami SEO paslaugas, kiekvieno mėnesio gale Jūs gausite atliktų seo darbų ataskaitas. Vėliau pasižiūrėjus jas galėsite panašiai pakartoti (prireikus) marketingo veiksmus. Vienu metu dirbu tik su vienu projektu ir vienu užsakovu, todėl visas dėmesys skiriamas tik tam darbui ar projektui.Dėl kainų galite susisiekti asmenine žinute.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu.